Terminlisten for Toppserien 2021 er nå klar! Vi åpner med TV-sendt kamp på Intility mot fjorårets bronsevinner Avaldsnes.

Deretter følger et deilig byderby mot Lyn i runde 2.

KJØP SESONGKORT HER!

NRK fortsetter å sende én kamp hver runde, mens resten av kampene vil kunne ses på direktesport. Vi har fått tildelt TV-kamp i runde 1, 7 og 8.

Runde 1 (20.03-21.03)
Klepp Arna-Bjørnar
LSK Kvinner Lyn
Rosenborg Stabæk
Sandviken Kolbotn
Vålerenga Avaldsnes
Round 2 (27.03-28.03)
Klepp Stabæk
LSK Kvinner Arna-Bjørnar
Rosenborg Kolbotn
Sandviken Avaldsnes
Vålerenga Lyn
Round 3 (17.04-18.04)
Arna-Bjørnar Rosenborg
Avaldsnes LSK Kvinner
Kolbotn Vålerenga
Lyn Klepp
Stabæk Sandviken
Round 4 (24.04-25.04)
Klepp LSK Kvinner
Kolbotn Stabæk
Rosenborg Avaldsnes
Sandviken Lyn
Vålerenga Arna-Bjørnar
Round 5 (01.05-01.05)
Arna-Bjørnar Sandviken
Avaldsnes Kolbotn
LSK Kvinner Rosenborg
Lyn Stabæk
Vålerenga Klepp
Round 6 (08.05-09.05)
Avaldsnes Lyn
Kolbotn Arna-Bjørnar
Rosenborg Klepp
Sandviken LSK Kvinner
Stabæk Vålerenga
Round 7 (15.05-16.05)
Arna-Bjørnar Avaldsnes
Klepp Sandviken
LSK Kvinner Stabæk
Lyn Kolbotn
Vålerenga Rosenborg
Round 8 (22.05-24.05)
Avaldsnes Klepp
Kolbotn LSK Kvinner
Lyn Rosenborg
Sandviken Vålerenga
Stabæk Arna-Bjørnar
Round 9 (29.05-30.05)
Arna-Bjørnar Lyn
Avaldsnes Stabæk
Kolbotn Klepp
LSK Kvinner Vålerenga
Rosenborg Sandviken
Round 10 (02.06)
Arna-Bjørnar LSK Kvinner
Klepp Avaldsnes
Lyn Sandviken
Stabæk Rosenborg
Vålerenga Kolbotn
Round 11 (05.06-06.06)
Avaldsnes Vålerenga
LSK Kvinner Klepp
Lyn Arna-Bjørnar
Sandviken Rosenborg
Stabæk Kolbotn
Round 12 (19.06-20.06)
Arna-Bjørnar Stabæk
Klepp Lyn
Kolbotn Avaldsnes
Rosenborg LSK Kvinner
Vålerenga Sandviken
Round 13 (26.06-27.06)
LSK Kvinner Kolbotn
Lyn Avaldsnes
Rosenborg Vålerenga
Sandviken Arna-Bjørnar
Stabæk Klepp
Round 14 (30.06)
Arna-Bjørnar Klepp
Avaldsnes Rosenborg
Kolbotn Sandviken
Stabæk Lyn
Vålerenga LSK Kvinner
Round 15 (03.07-04.07)
Klepp Kolbotn
LSK Kvinner Avaldsnes
Lyn Vålerenga
Rosenborg Arna-Bjørnar
Sandviken Stabæk
Round 18 (14.08)
Arna-Bjørnar Kolbotn
Klepp Vålerenga
LSK Kvinner Sandviken
Rosenborg Lyn
Stabæk Avaldsnes

NB: I de to siste rundene spilles alle kampene samtidig.

Toppserien skulle i 2020 få et nytt serieformat, men dette ble endret pga Covid-19 og vil trå i kraft først i årets sesong. Etter den siste serierunden skal sluttspillserien opp – her vil nr. 1 – 4 spille et sluttspill om seriemesterskapet, mens nr 5 – 10. + nr 1 – 2 i 1.divisjon skal spille et eget plasserings- og nedrykkssluttspill. Mer om denne ordningen kan du lese her.

 

Dette er TV-kampene de ni første rundene i Toppserien:

Runde 1: Vålerenga – Avaldsnes søndag 21/3 klokka 17
Runde 2: LSK Kvinner – Arna-Bjørnar søndag 28/3 klokka 17
Runde 3: Stabæk – Sandviken søndag 18/4 klokka 16
Runde 4.: Rosenborg – Avaldsnes søndag 25/4 klokka 16
Runde 5: Arna-Bjørnar – Sandviken søndag 2/5 klokka 16
Runde 6: Rosenborg – Klepp søndag 9/5 klokka 16
Runde 7: Vålerenga – Rosenborg lørdag 15/5 klokka 17
Runde 8: Sandviken – Vålerenga lørdag 22/5 klokka 17
Runde 9: Rosenborg – Sandviken søndag 30/5 klokka 16

Les også

Denne saken handler omA-LAGET,