BLI MED PÅ Å FORSVARE TOPPSERIE-TITTELEN!

2020 ble på mange måter et år å skrive inn i historiebøkene. Folk rundt om i verden ble flinke på å holde avstand, samtidig som Vålerenga gjennom sesongen klarte å overholde avstanden til et jagende Rosenborg og dermed fikk feire klubbens første seriegull.

Nå håper vi kunne by på et like sportslig fremgangsrikt 2021, med forhåpning om at flere enn 200 personer har mulighet å bli med på reisen på tribunen. Bli med å heie frem jentene ved å kjøpe sesongkortet allerede nå.

BLI MED PÅ Å FORSVARE TOPPSERIE-TITTELEN!

2020 ble på mange måter et år å skrive inn i historiebøkene. Folk rundt om i verden ble flinke på å holde avstand, samtidig som Vålerenga gjennom sesongen klarte å overholde avstanden til et jagende Rosenborg og dermed fikk feire klubbens første seriegull.

Nå håper vi kunne by på et like sportslig fremgangsrikt 2021, med forhåpning om at flere enn 200 personer har mulighet å bli med på reisen på tribunen. Bli med å heie frem jentene ved å kjøpe sesongkortet allerede nå.

HER KJØPER DU SESONGKORT!

SESONGKORTPRISER:

  • Voksen = 1000,-
  • Honnør/student = 750,-
  • Barn = 500,-
  • VIP = 2200,- inkluderer bonger i kiosken til hver kamp og tilgang til de beste setene (om vi får ha dette i 2021)

HVA FÅR DU MED SESONGKORT:

Med sesongkort får du inngang til alle hjemmekamper til prisen av 8,5 hjemmekamp.

  • Inngang til alle våre hjemmekamper i Toppserien (minimum 12)
  • Inngang på alle hjemmekamper i NM tom. en kvartfinale. (Semifinale gjelder ikke)
  • Forkjøpsrett på øvrige hjemmekamper i NM og Champions League.
  • Forkjøpsrett på borteturer i Champions League.
  • Rabatter og tilbud fra klubbens samarbeidspartnere (se «partnertilbud» på www.vif-damefotball.no)

SLIK BENYTTER DU SESONGKORTET DIGITALT.

Når du har kjøpt sesongkortet, vil du få det tilsendt både på mail og på SMS. Viktig å skrive inn e-post for at vi skal ha mulighet å sende ut informasjon under året og spesialtilbud ved f.eks. Champions League.

Dette kan du lagre i «Wallet» appen på din mobiltelefon eller så anbefaler vi å laste ned appen «TicketCo Wallet». Her vil du alltid ha sesongkortet ditt enkelt tilgjengelig. Når kampdagen kommer trykker du bare inn på appen og videre inn på «use». Da får du opp en QR-kode som skannes ved inngangen din.

Ved spørsmål kontakt regnskap@vif.no eller jens@vif.no

Foto: Morten Mitchell Larød, SPORTFOTO

Denne saken handler omA-LAGET, , ,