Toppserien starter allerede 16. mars.

Vår første kamp spilles hjemme mot Stabæk.

Rettighetshaver har tatt ut tidspunkter for kampdag og avspark fram til og med runde 15. Tidspunkter for kampdag og avspark fra runde 16 tas ut av rettighetshaver i juni.

Det er gjort tilpasninger for Vålerenga og Rosenborg som skal ut i E-cupspill. Dette vil dere se for runde 18, 19, 20 og 21 med avvikende datoer for kamper som disse er involvert i.

Avaldsnes Toppfotball ligger inne i spilleplanen. Arna-Bjørnar vil overta plasseringene i spilleplanen til Avaldsnes om en eventuell anke ikke tas til følge.

Her er oversikt over kampene i Toppserien 2024.

 

Toppserien 2024 Dato Kl.slett
Round 1 (16/03, Lørdag)
Kolbotn Røa Fotball Elite 16.mar 15.00
LSK Kvinner Brann 16.mar 16.45
Rosenborg Avaldsnes Toppfotball** 16.mar 15.00
Vålerenga Stabæk 16.mar 15.00
Åsane Lyn 16.mar 15.00
Round 2 (23/03, Lørdag)
Avaldsnes Toppfotball** Åsane 23.mar 15.00
Brann Vålerenga 23.mar 15.00
Lyn Rosenborg 23.mar 16.45
Røa Fotball Elite LSK Kvinner 23.mar 15.00
Round 3 (13/04, Lørdag)
Brann Lyn 13.apr 16.45
LSK Kvinner Avaldsnes Toppfotball** 13.apr 15.00
Rosenborg Stabæk 13.apr 15.00
Vålerenga Kolbotn 13.apr 15.00
Åsane Røa Fotball Elite 13.apr 15.00
Flyttet fra R2 grunnet anleggsarbeider (17/04, onsdag)
Stabæk Kolbotn 17.apr 18.00
Round 4 (20/04, Lørdag)
Avaldsnes Toppfotball** Stabæk 20.apr 14.00
Kolbotn Rosenborg 20.apr 16.45
Lyn LSK Kvinner 19.apr 18.00
Røa Fotball Elite Vålerenga 20.apr 14.00
Åsane Brann 20.apr 14.00
Flyttet fra runde 21. E-cup tilpasning (23/04, tirsdag)
Vålerenga Stabæk 23.apr 18.00
Round 5 (27/04, Lørdag)
Kolbotn Avaldsnes Toppfotball** 27.apr 14.00
LSK Kvinner Åsane 27.apr 14.00
Rosenborg Røa Fotball Elite 27.apr 14.00
Stabæk Brann 27.apr 14.00
Vålerenga Lyn 27.apr 16.45
Round 6 (04/05, Lørdag)
Brann Rosenborg 05.mai 14.30
LSK Kvinner Kolbotn 04.mai 16.45
Lyn Stabæk 04.mai 14.00
Røa Fotball Elite Avaldsnes Toppfotball** 04.mai 14.00
Åsane Vålerenga 04.mai 14.00
Round 7 (11/05, Lørdag)
Avaldsnes Toppfotball** Brann 11.mai 16.45
Kolbotn Lyn 11.mai 14.00
Rosenborg Åsane 11.mai 14.00
Stabæk Røa Fotball Elite 11.mai 14.00
Vålerenga LSK Kvinner 10.mai 18.00
Round 8 (15/05, Onsdag)
Brann Røa Fotball Elite 15.mai 18.00
LSK Kvinner Stabæk 15.mai 18.00
Lyn Avaldsnes Toppfotball** 15.mai 18.00
Vålerenga Rosenborg 15.mai 19:05
Åsane Kolbotn 15.mai 18.00
Round 9 (20/05, Mandag)
Avaldsnes Toppfotball** Vålerenga 20.mai 15.00
Kolbotn Brann 20.mai 14.30
Rosenborg LSK Kvinner 20.mai 19:05
Røa Fotball Elite Lyn 20.mai 15.00
Stabæk Åsane 20.mai 15.00
Round 10 (25/05, Lørdag)
Avaldsnes Toppfotball** Rosenborg 25.mai 15.00
Brann Stabæk 25.mai 15.00
LSK Kvinner Røa Fotball Elite 25.mai 15.00
Lyn Kolbotn 25.mai 15.00
Vålerenga Åsane 25.mai 16.45
Round 11 (08/06, Lørdag)
Brann LSK Kvinner 08.jun 16.45
Lyn Vålerenga 08.jun 15.00
Rosenborg Kolbotn 08.jun 15.00
Røa Fotball Elite Stabæk 08.jun 15.00
Åsane Avaldsnes Toppfotball** 08.jun 15.00
Round 12 (15/06, Lørdag)
Avaldsnes Toppfotball** Røa Fotball Elite 15.jun 13.00
Kolbotn Åsane 15.jun 13.00
LSK Kvinner Rosenborg 15.jun 13.00
Stabæk Lyn 15.jun 13.00
Vålerenga Brann 15.jun 13.00
Round 13 (22/06, Lørdag)
Brann Avaldsnes Toppfotball** 22.jun 13:00
Lyn Åsane 22.jun 13:00
Rosenborg Vålerenga 22.jun 12:45
Røa Fotball Elite Kolbotn 22.jun 13:00
Stabæk LSK Kvinner 22.jun 13:00
Round 14 (29/06, Lørdag)
Avaldsnes Toppfotball** LSK Kvinner 29.jun 15.00
Kolbotn Stabæk 29.jun 15.00
Lyn Brann 29.jun 15:30
Vålerenga Røa Fotball Elite 29.jun 15.00
Åsane Rosenborg 29.jun 15.00
Round 15 (06/07, Lørdag)
Avaldsnes Toppfotball** Kolbotn 06.jul 15.00
Brann Åsane 06.jul 15.00
LSK Kvinner Lyn 06.jul 15.00
Røa Fotball Elite Rosenborg 06.jul 15.00
Stabæk Vålerenga 06.jul 15:30
Uttak TV-kamper/kamptidspunkt fra runde 16 gjøres i juni
Flyttet fra runde 19. E-cup tilpasning (9. aug., fredag)
Vålerenga Rosenborg 09.aug
Round 16 (17/08, Lørdag)
Kolbotn LSK Kvinner
Lyn Røa Fotball Elite
Rosenborg Brann
Vålerenga Avaldsnes Toppfotball**
Åsane Stabæk
Round 17 (24/08, Lørdag)
Avaldsnes Toppfotball** Lyn
Brann Kolbotn
LSK Kvinner Vålerenga
Røa Fotball Elite Åsane
Stabæk Rosenborg
Round 18 (31/08, Lørdag) E-cup tilpasning for VIF og RBK
Kolbotn Vålerenga 28.aug
Rosenborg Lyn 30.aug
Røa Fotball Elite Brann
Stabæk Avaldsnes Toppfotball**
Åsane LSK Kvinner
Round 19 (07/09, Lørdag) E-cup tilpasning for VIF og RBK
Avaldsnes Toppfotball** Kolbotn
Brann Åsane
LSK Kvinner Røa Fotball Elite
Lyn Stabæk
Vålerenga Rosenborg 09.aug
Round 20 (14/09, Lørdag) E-cup tilpasning for VIF og RBK
Kolbotn Brann
Rosenborg Avaldsnes Toppfotball** 12.sep
Røa Fotball Elite Vålerenga 11.sep
Stabæk LSK Kvinner
Åsane Lyn
Round 21 (21/09, Lørdag) *= Om RBK videre til CL R2
Avaldsnes Toppfotball** Åsane
Brann Røa Fotball Elite
Kolbotn Rosenborg * 2.okt
Lyn LSK Kvinner
Vålerenga Stabæk 23.apr
Round 22 (05/10, Lørdag)
LSK Kvinner Brann
Rosenborg Lyn
Røa Fotball Elite Kolbotn
Stabæk Avaldsnes Toppfotball**
Åsane Vålerenga
Round 23 (12/10, Lørdag)
Avaldsnes Toppfotball** Røa Fotball Elite
Brann Stabæk
Kolbotn Åsane
Rosenborg LSK Kvinner
Vålerenga Lyn
Round 24 (19/10, Lørdag)
LSK Kvinner Avaldsnes Toppfotball**
Lyn Brann
Stabæk Rosenborg
Vålerenga Kolbotn
Åsane Røa Fotball Elite
Round 25 (02/11, Lørdag)
Avaldsnes Toppfotball** Lyn
Brann Vålerenga
Kolbotn LSK Kvinner
Rosenborg Åsane
Røa Fotball Elite Stabæk
Round 26 (09/11, Lørdag)
Avaldsnes Toppfotball** Vålerenga
LSK Kvinner Åsane
Lyn Røa Fotball Elite
Rosenborg Brann
Stabæk Kolbotn
Round 27 (16/11, Lørdag)
Brann Avaldsnes Toppfotball**
Kolbotn Lyn
Røa Fotball Elite Rosenborg
Vålerenga LSK Kvinner
Åsane Stabæk
Denne saken handler omA-LAGET,